FaceBook'ta paylaş

Twitter'da Paylaş
info@istakip.org
+90 (322) 235 57 53
İş Takip Programının Özellikleri

Yeni Dosya Sistemi

Yeni Dosya Sistemi Magnet İş Takip'e eklenen son özelliklerden biriside iş eklerken dosya ekleyebilme imkanı! İşlerinizle ilgili Resim, Word, Excel, Powerpoint vb. dosyalarının hepsini hızlı ve kolayca ekleyin. Her bir işe 5 taneye kadar toplamda 10 MB boyutunda dosya ekleyebilirsiniz.

Departman Ekleyin

Departman Ekleyin Magnet İş Takip'e eklenen son özelliklerden bir diğeri de kullanıcı gruplarınızı departmanlara ekleyebilirsiniz. Böylece daha sonra rapor alırken hangi departmanın daha fazla iş bitirdiğini veya hangi departmanda bir yavaşlama var takip edebilirsiniz. Sınırsız sayıda departman ekleyebilirsiniz.

Proje Belirleyin

Proje Belirleyin Magnet İş Takip'e eklenen son özelliklerden bir diğeri de proje modülü. Proje modülü ile her müşteriye istenilen sayıda proje eklenebilir. Böylece aynı müşteri ile yaptığınız işleri farklı dallardan takip edebilir, o müşteriyle olan işlerinizi daha detaylı olarak takip edebilirsiniz.

Personel Performansını Takip Edin

Personel Performansı Personel performans grafiği ile zengin süzgeç seçeneklerini kullanarak hangi zaman diliminde, kim ne kadar iş yapmış görün. En fazla kim daha fazla iş bitirmiş, kim daha çok katkıda bulunmuş hepsini tek grafikte görün! Hatta ayın elemanını seçin! Dilerseniz grafiği resim olarak indirebilir veya çıktı olarak alabilirsiniz.

Verileri Başka Yerde Kullanın

Verileri Başka Yerde Kullanın Magnet İş Takip programında raporları ve istatistikleri resim, excel veya çıktı olarak alabilmenin keyfini yaşayın. Rapor bölümünden istediğiniz tarihleri ve kriterleri (Başlangıc Tarihi ,Talep Eden kişi, Müşteri, İşin durumu, Bitiş Tarihi, Talep Edilen Kişi, Proje) seçin, işlerinizi kontrol altına alın. Elde ettiğiniz raporları dilerseniz excele aktarın,dilerseniz çıktı alın.

Yardım Bölümü

Yardım Bölümü Yöneticiler ve kullanıcılar için ayrı ayrı yazılmış detaylı yardım bölümü Magnet İş Takip'in kullanımını daha çok kolaylaştıracaktır.Yardım bölümü her modül için ayrı ayrı yazılmıştır. (İşler, İstatistik, Rapor, Müşteri, Proje, Kullanıcılar, Departman, Genel) Programın her aşamasında yanınızdayız.

Detaylı İstatistik

Detaylı İstatistik İş yerinin genel iş istatistiklerini inceleyerek iş yerinde aylık olarak yapılan işler hakkında daha fazla bilgi edinin. Böylece ay içinde en fazla iş bitiren personeli, aylık olarak yapımına başlanmayan, yapımı devam eden ve biten işleri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Kaç İş Yapıldı?

Kaç İş Yapıldı? Rapor bölümünden istediğiniz tarihleri ve kriterleri (Başlangıc Tarihi ,Talep Eden kişi, Müşteri, İşin durumu, Bitiş Tarihi, Talep Edilen Kişi, Proje) seçin, işlerinizi kontrol altına alın. Detaylı raporlama sistemi sayesinde, hangi zaman aralığında kaç iş yarım kaldı,kaç iş bitti hepsini öğrenin.

Anında Haberiniz Olsun

Anında Haberiniz Olsun Size yeni bir iş eklendiğinde, sesli bir uyarı ve eposta alırsınız. Böylece yeni eklenen işten anında haberiniz olur. Ayrıca, iş ile ilgili bir değişiklik olursa yönetici ve iş atanan personel eposta yoluyla bilgilendirilir. Böylece programda olmasanız bile eposta yoluyla haberdar edilirsiniz. İşleriniz aksamaz.

İş Takip

İş takip programı işleyişi

Magnet web İş Takip Programı